Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PROMEDIQ'A

( ilość produktów: 2 )

Promediq’a to marka kosmetyczna od lat działająca z sukcesem na polskim i międzynarodowym rynku. Asortyment firmy obejmuje bezpieczne i skuteczne kosmetyki, suplementy diety oraz odżywki. Są one wytwarzane w nowoczesnych obiektach laboratoryjno-produkcyjnych z wysokiej klasy składników, w oparciu o nowoczesne receptury. To sprawia, że wyróżniają się tak dobrą wydajnością i skutecznością działania.

Doskonała jakość kosmetyków i preparatów Promediq’a stanowi rezultat przestrzegania ścisłych norm określonych w certyfikatach wydawanych przez renomowane instytucje, takich jak certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP, HACCP oraz GHP.
W sklepie Slim-Vit.pl znajdziesz profesjonalne produkty marki Promediq’a odpowiadające na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Szczególną popularnością wśród klientek cieszą się kosmetyki i suplementy powiększające biust. Naturalne preparaty z serii Bust Up widocznie powiększają i ujędrniają piersi, a dodatkowo przynoszą inne korzyści dla organizmu. Nowoczesne produkty m.in. wspomagają wzrost włosów i paznokci, a także wygładzają i nawilżają skórę.

pixel