Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siła płynąca z natury. Skuteczna kuracja usuwająca toksyny.

2020-03-05
 Siła płynąca z natury. Skuteczna kuracja usuwająca toksyny.

Wiosenne porządki należy zaprowadzić nie tylko w szafie. To idealny okres na oczyszczenie organizmu ze zbędnych toksyn, które powodują apatię i spadek energii. Postaw na naturę i skorzystaj z kuracji, która pozwala zregenerować organizm.


Zamiast cieszyć się z uroków życia, chodzisz ze spuszczonym wzrokiem, a każdego dnia wstajesz lewą nogą? Odczuwasz nieustanne poirytowanie i nie masz na nic siły? Samopoczucie nie jest wyłącznie kwestią psychologiczną. Brak ruchu w okresie jesienno-zimowym, duszący smog czy stres - to tylko wybrane przykłady przyczyn złego nastroju i zniechęcenia. Wiele osób zapomina przy tym, że winą należy obarczyć przede wszystkim zalegające w organizmie toksyny.

Czym są toksyny?

Ciało człowieka jest naturalnie przystosowane do oczyszczania i regeneracji. Gdy toksyn jest zbyt wiele, potrzebne jest wsparcie m.in. układu moczowego czy pokarmowego. Jakie substancje mogą być groźne dla organizmu? Z pewnością do tej grupy należy zaliczyć używki i… jedzenie spożywane w nadmiernych ilościach. Długotrwałe zaniedbywanie organizmu może doprowadzić do poważnych komplikacji.

Chwilowe dawki przyjemności w postaci palenia papierosów dostarczają nikotyny, która sieje spustoszenie. O tym chyba nie należy nikogo przekonywać. Więcej osób zapomina jednak, że nawet niewielka liczba alkoholu spożywana regularnie, może doprowadzić do zaburzeń snu, koncentracji i nastroju. Podobnie jest z cholesterolem w nadmiernej ilości. Złogi tłuszczu gromadzą się w układzie krążenia, co powoduje przyspieszenie tętna. Oddech staje się cięższy, a pokonanie kilku metrów jest nie lada wyzwaniem.

I nawet jeśli ktoś dba o zdrowie regularnie uprawiając sport, to musi liczyć się z tym, że także i w jego organizmie mogą znajdować się toksyny. Coraz więcej ludzi żyje w miastach, które zmagają się ze smogiem. Zanieczyszczone powietrze to królestwo dla szkodliwych drobnoustrojów, które niezauważenie przenikają do komórek ciała. Jak tym wszystkim problemom zaradzić?

Syrop Neera na froncie walki z toksynami

Neera - Naturana detoksykacja


Wiele kuracji detoksykacyjnych posiada rygorystyczne zalecenia, które trudno spełnić. Ich przestrzeganie jest niezwykle trudnym zadaniem i nie wszystkie osoby mogą sobie na nie pozwolić. Wymagają także stałego nadzoru specjalisty - jeśli nie lekarza to chociaż wykwalifikowanego farmaceuty. Oparte są na silnych środkach, których nadużywanie może tylko pogorszyć stan organizmu.

Istnieją także alternatywne drogi prowadzące do pozbycia się toksyn z organizmu. Jedną z nich jest spożywanie syropu Neera. To produkt stworzony na bazie naturalnych składników, takich jak sok z drzew (w głównej mierze: syrop klonowy) i cytryny. Uzupełnia go tylko woda i pieprz cayenne. To wszystko wystarczy, aby usprawnić pracę jelit oraz poprawić przemianę materii.

Stworzony w oparciu o szwajcarską formułę syrop Neera to skuteczny sposób, aby pozbyć się kilogramów. Pierwsze efekty widać już po trzech dniach, ale pełna kuracja trwa do sześciu tygodni i w tym czasie można liczyć na utratę od 4 do 7 kg. To sporo, zwłaszcza jak na tak krótki okres. Picie syropu należy uzupełniać o regularne ćwiczenia, które poprawią kondycję i zwiększą pewność siebie. Dodatkowym atutem Neera jest poprawa jędrności skóry.

Detoksykacja - na co warto uważać?

Pomimo niewątpliwych zalet oczyszczania z toksyn, warto zwrócić mieć na uwadze kilka kwestii. W zależności od wariantu kuracji Neera, należy przyjmować różne dawki syropu, które będą zastępować posiłki. W sześciotygodniowej diecie wybiera się jeden dzień tygodnia i poświęca się go na kurację. Z kolei wersja hiszpańska obejmuje zastąpienie jednego posiłku spożyciem syropu, co pozwala nie rezygnować całkowicie z jedzenia.

Z detoksykacji powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią czy osoby przebywające chemioterapię. Ich osłabiony organizm może być znacząco zaburzony podczas stosowania diety Neera. Cukrzycy powinni za to skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem oczyszczania. Pozostałe osoby mogą swobodnie pić syrop i spodziewać się zdumiewających efektów. Poprawa układu odpornościowego jest wówczas jak na wyciągnięcie ręki.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

Neera Naturalny syrop z drzew 1000ml + Gratis Pieprz Chili

Neera Naturalny syrop z drzew 1000ml + Gratis Pieprz Chili

155,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 155,00 zł/1szt.Cena regularna 169,00 zł brutto/1szt.
Neera Naturalny syrop z drzew 500ml + Gratis Pieprz Chili

Neera Naturalny syrop z drzew 500ml + Gratis Pieprz Chili

89,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 89,00 zł/1szt.Cena regularna 95,00 zł brutto/1szt.
pixel